opinie naszych klientów

Twoje zadowolenie naszym priorytetem!

Jesteśmy bardzo dumni z naszych produktów i usług, a jeszcze bardziej cieszymy się, gdy nasi Klienci są z nich zadowoleni. Poniżej znajdziesz kilka opinii, które nasi Klienci zostawili nam na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Tomek 2
Tomek 2
2 Styczeń 2024
pełen profesjonalizm, polecam!!!
Jerzy Grodziński
Jerzy Grodziński
20 Grudzień 2023
Polecam z pełną odpowiedzialnością i pewnością usługę świadczoną przez Alutor. Jakość rolet, szybkość realizacji, jakość montażu, obsługa klienta- REWELACJA!!!
Mariusz Nowaczyk
Mariusz Nowaczyk
18 Grudzień 2023
Polecam najmocniej, bezproblemowy kontakt, terminowość i co ważne bardzo dobra jakość!
Łukasz
Łukasz
30 Październik 2023
Serdecznie polecam usługi tej firmy. Realizacja przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Projekt wykonany przez Pana Marcina był rewelacyjny i uwzględniał wszelkie detale.
Małgorzata Podedworna
Małgorzata Podedworna
28 Październik 2023
Polecam!!!
Tomasz Okoń
Tomasz Okoń
11 Czerwiec 2023
Rzetelna firma, bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, wszystko zgodnie z ustaleniami, miła i fachowa obsługa. Polecam.
Robert Wojciechowski
Robert Wojciechowski
17 Kwiecień 2023
Może nie miejsce, co firma, która ma tu swoją siedzibę. Zajmuje się produkcją, montażem i serwisem rolet. Jest to chyba jedyna firma w mieście, która z takim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Naprawdę godna polecenia.
Bartłomiej
Bartłomiej
16 Marzec 2023
Szukając rolet zewnętrznych zależało mi aby zakupić rolety od producenta. Od firmy, która sprzedaje i montuje własny produkty a nie od firmy która tylko wymierzy, zamówi i i zamontuje. Dlatego wybór padł na Alutor. Pełen profesjonalizm od pierwszej rozmowy, pomiaru, montażu. Polecam kazdemu kto ceni profesjonalizm i jakość. Montaż został wykonany tak sprawnie, że byłem w szoku, że tak się da:).

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić im najlepszą jakość produktów i usług. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Scroll to Top